O mnie

O MNIE

Nazywam się Marcin Wójcik. Zajmuję się tworzeniem stron internetowych, wizytówek internetowych, sklepów oraz tworzę blogi dla firm i osób prywatnych. Jeśli chcesz posiadać stronę internetową to chętnie Ci w tym pomogę, ponieważ posiadam w tej dziedzinie doświadczenie. Nie ważne czy jest to prosta strona typu wizytówka internetowa, strona produktu, sklep czy blog – zrobię to najlepiej jak potrafię.

Stronę stworzę w oparciu o najpopularniejszy w chwili obecnej system – WordPress. Przygotuję dla ciebie indywidualny projekt, tak aby Twoja strona internetowa była piękna oraz funkcjonalna.

Rozumiem, że możesz mieć obawy i wiele pytań szczególnie jeśli to Twoja pierwsza strona internetowa, ale poprowadzę cię od samego początku i na każdym etapie możesz liczyć na moje wsparcie. 

Marcin Wójcik

Stworzymy razem najlepszy projekt

Opowiedz mi o Twoim pomyśle na stronę internetową a ja ją stworzę dla Ciebie.

Jak wygląda nasza współpraca

01

Jaka strona

Na tym etapie ustalamy jakie są Twoje potrzeby. Czy potrzebujesz prostą stronę o charakterze wizytówki internetowej czy stronę z dużą ilością treści.

02

Szkielet strony

Wspólnie tworzymy szkielet twojej strony. Na tym etapie projektujemy szkic strony. Przekazujesz mi informacje jak według Ciebie ma wyglądać witryna a ja te wszystkie informacje układam w całość.

03

Wygląd

W tym kroku przygotowuję szablon strony w oparciu o przekazane wcześniej informacje. Dobieram czcionkę, kolory i tworzę szkielet i przekazuję ci do akceptacji. 

04

Tworzenie

Po akceptacji szablonu i wprowadzeniu poprawek przystępuję do tworzenia strony. W tym kroku strona zostaje odpowiednio przygotowana pod urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety.

05

Zawartość

Strona jest przygotowana a ja wypełniam ją treścią. Ten krok jest niezwykle ważny ze względu na to, że treści na stronie powinny zostać odpowiednio przygotowane dla wyszukiwarek internetowych.

06

Gotowy produkt

Gotową stronę zabezpieczam certyfikatem bezpieczeństwa ssl i wdrażam ją na serwer. Od tego momentu Twoja strona jest widoczna w sieci.